Podpořte nás

Podpořte naše služby, které vykouzlí úsměv na tváři dětem se zdravotním postižením, ohroženým vývojem a jejich rodičům.

„Nikdy nezapomenu na ten den, kdy jsem se dozvěděla, že se moje dcera narodila s postižením. Můj život se tehdy otočil o 180 stupňů. Brzy jsem se oklepala a přišla jsem na to, že umím být strašně silná. A taky mi došlo, že v tom ani náhodou nejsem sama. A když jsem začala řešit každodenní rutinní problémy (třeba dojít nakoupit a domluvit si opravu pračky), zjistila jsem, že v celém širokém okolí neexistuje nic a nikdo, kdo by mi pomohl. A pořád mi docházelo, že podobný problém neřeším jenom já, ale že je nás vlastně docela hodně…Vysnila jsem si zařízení, kam bych dceru ne “odložila”, ale kde by se jí líbilo, kam by se těšila a kde by se jí věnovali a dál ji rozvíjeli. A tohle zařízení jsem doslova vydupala ze země a pojmenovala ho tedy po mojí malé holčičce… STELLA – ODLEHČOVACÍ SLUŽBA…“

Simona Němcová, ředitelka

img-fluid

Pomozte nám přinášet tuhle oázu i dalším dětem se zdravotním postižením
ve věku 3 – 18 let, kterým přinese do života mnoho radosti a současně pokory!

Jak nás můžete podpořit?

1. Staňte se naším dobrovolníkem.

Můžete přijít do Stelly a pravidelně se setkávat s našimi dětmi, vymýšlet pro ně super aktivity, při kterých se zasmějí a mnoho se naučí. Práce přímo s dětmi vás neláká, ale i tak byste nám chtěli pomoct? Ovládáte PR, marketing nebo fundraising? Milujete tvorbu grafik nebo byste vylepšili naše texty na webu? Náš tým by se od vás moc rád něco přiučil. Dejte nám o sobě vědět na spolu.spojit.sily@gmail.com.

2. Sledujte a sdílejte naše posty na Facebooku a Instagramu. Napište o nás.

Možná se právě díky vám o naší odlehčovací službě dozví další rodiny, kterým můžeme pomoci. Máte na starosti firemní newsletter nebo nějaký lokální časopis? Znáte někoho, kdo by o nás mohl napsat článek? Dejte nám vědět, rádi dodáme článek nebo podklady pro něj.

3. Přispějte nám finančně na provoz odlehčovací služby.

Dlouhodobě se snažíme o udržení kvalitních služeb a pro děti se neustále vymýšlíme nové a nové aktivity. To bohužel něco stojí. Přispějte nám na transparentní účet č. 2902082737/2010 a přijďte si vyzvednout do Stella odlehčovací služba šek. Šek pro vás vyrobily sami děti z radosti, že budou mít zase novou rozvojovou hračku.